Team

Tomáš Benko

Tomáš Benko

Mojimi obľúbenými športovými disciplínami sú beh a cyklistika. Sú to krásne športy pri ktorých ma baví to, že sa dokážem výkonnostne zlepšovať a zároveň spoznávať nové miesta a nových ľudí. Tento rok som sa viac zameral na beh a verím, že mi klub 3atletics pomôže v napredovaní, pretože trénovať v spoločnosti ľudí a kamarátov je vždy niečo viac. V klube sa môžem systematickou pracou a tréningom dopracovať ku svojim športovým cieľom ktoré som si predsavzal.

Roman Zorvan

Roman Zorvan

Dosť dlho som aktívne športoval. Potom som skúsil horskú cyklistiku, ktorá ma pohltila, ale objavil sa kros triatlon, kde som mohol aspoň z časti predať to, čo som na horáku natrénoval a ten kontakt s divákmi a ľuďmi okolo sú hnacím motorom vo všetkých disciplínach a ten pocit v cieli… je jedno ako dopadnete… Oslovila ma myšlienka nového klubu, lebo také niečo tu chýbalo a predsa len v kolektíve sa lepšie trénuje a zlepšuje, jeden ťahá druhého.

Marek Falát

Marek Falát

Behať som začal až po 40-tke. Impulzom bol zníženie hmotnosti. Pohyb je teraz pre mňa potešenie namiesto námahy. Subjektívne aj objektívne cítim zlepšovanie. Prvý pol-maratón ma priblížil bližšie k cieľu absolvovať triatlonový pretek  Ako začiatočníkovi mi klub okrem vyhnutia sa chybám, pomáha vo viacerých smeroch: Tréningovým plánom, radami, skúsenosťami ako aj motiváciou. Naši tréneri nás „tlačia“ dopredu a vďaka nim sa efektívnejšie dostávame na vyššie obrátky.

Ľubomír Rus

Ľubomír Rus

K triatlonu som si prvýkrát “pričuchol” 17.8.2008 na šprint triatlone v Žiline. Bola to najprv len stávka, či vtedy lenivé 35 ročné telo (som IT-čkár :) zvládne túto výzvu. Triatlon mi učaroval a od toho roku sa mu venujem na hobby úrovni. Hlavu a pätu to však dostalo, až keď som minulý rok objavil 3atletics a začal trénovať pod vedením Peťky a Jančiho. Skláňam klobúk pred ľuďmi, ktorý dokončili dlhý triatlon a som o tom presvedčený, že sa zaradím medzi nich – i vďaka 3atletiku :)

Ľubomír Blaho

Ľubomír Blaho

Som tu takmer od začiatku a našiel som partiu spriaznených skvelých ľudí, ktorí majú rovnaké záujmy ako ja. Trénujeme spoločne, podporujeme sa, sledujeme svoje výsledky- úspechy, každý sme sa zlepšili, máme vyššie ciele a už nemusím na preteky chodiť sám :-)

Anna Jánošíková

Anna Jánošíková

Asi 6 rokov som behávala len tak pre seba a pre zdravie. Po dlhodobom zvažovaní som sa odhodlala prísť na tréning. Bála som sa že nezapadnem, alebo nebudem vládať. Prvý tréning bol skvelý. Bolo to úplne niečo iné ako to na čo som bola zvyknutá. Zistila som, že moje telo dokáže omnoho viac a že mám zlé držanie tela pri behu. Vďaka tréningom pod vedením 2 skvelých trénerov sa mi podaril splniť môj sen a to odbehnúť svoj prvý pol-maratón vo veľmi dobrom čase. Som veľmi rada že som sa mohla stať súčasťou 3athletics klubu veľa som sa naučila a spoznala skvelých ľudí a teším sa na každý ďalší tréning.