Info z pretekov

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čaute všetci. Krátke info ohľadom pretekov napísal Roman Zorvan

Ahojte 2.8.2014 som sa zucastnil v Starych Techanoviciach okr.Opava kros tiatlonu pod nazvom Mlynman kros.Pocasie vyslo,krasna priroda a dobra organizacia ,kedze som sa zucastnil aj vlani.Dnes som prisiel s cielom vyhrat moju kategoriu a co najlepsie sa celkovo umiestnit,Trat bola oproti vlanajsku ina takze som nevedel co na mna caka,Plaval sa1km,30km bike a 10km beh v terene.Bolo nas 57pretekarov,plavali sme v krasnom lome s cistou vodou,kde som z vody vyliezal na 52mieste kedze som slabsi plavec,cakalo nas 30km na biku kde som si veril ,tra bole neskutocne tazka , stupania,ziadne oddychove zjazdy ,stale bolo treba sliapat do pedalov este k tomu useky blata ale podarilo sa mi posunut na 2 miesto v mojej kat,a 24 celkovo co sa mi nakoniec aj podarilo po behu udrzat ale aj znizit stratu na prveho v cieli o 2min, takze mi chybalo okolo 50 s na vitazstvo, Trosku som bol sklamany ale nakoniec aj s 2miestom v kat, nad 50 rokov a 24 celkove som spokojny.

9.8.som sa zucastnil MTB preteku Horal Tour 2014 vo Svite na ktory som sa tesil , trat je jedna z najtazsich aj najkrajsich. Vedie narodnym parkom a chranenym uzemim Tatier.Pocasie nam v den preteku prialo aj ked den predtym bola dazdova prehanka ,ktora trat spravila narocnejsou.Stal som na trati 74km .Aj tu som mal vysoke ciele chcel som stat konecne na bedni.Zacal som ako vzdy pomalsie na 11 km som bol 5 v kat.A 72 celkovo zo 170 na tejto trati,Zjazdy boli nebezpecne mokre a blatove v niektorych usekoch.Isiel som radsi opatrne aby som nespadol aj ked som vedel ze ma to asi bude stat umiestnenie na bedni,ani nohy nesli tak ako som si predstavoval,citil som este v nohach minulotyzdnovy tazky kros triatlon,ale co som krvopotne dotiahol v kopcoch to som zase stratil v zjazdoch aj taj som sa na 61km dokazal posunut na celkove 64 miesto a 5 v kat.Moji superi o bednu isli stale rovnako aj ked na 4 miesto mi chybala necela 1min a na 2a3miesto 15min.Vcieli som bol spokojny .tentokrat som na viac nemal ,mozno buduci rok.ahojte